Kantor Bitcoin Online

Kantor Online

Kantor bitcoin online Kryptokantor to miejsce, w którym możesz szybko i bezpiecznie kupić lub sprzedać bitcoina ETH ,MATIC, XVS lub USDT. ARI10

Kantor bitcoin online umożliwia błyskawiczny zakup bitcoinów, ETH , USDT, MATIC, XVS, ARI10 . Wystarczy, że uzupełnisz formularz na stronie kwotą, jaką chcesz wymienić BTC na PLN i podasz kod SMS i adres e-mail. Chcesz kupić bitcoiny, ETH ,MATIC, XVS, ARI10 czy USDT na większą kwotę? Skorzystaj z naszego stacjonarnego lub mobilnego kantoru kryptowalut. Kup bitcoin, ETH , MATIC, XVS, ARI10 lub USDT tak, jak wolisz – stacjonarnie , wówczas, do 15 tyś EUR bez weryfikacji tożsamości lub online.

 Bezpieczny portfel bitcoin

Jak działa bitcoin i jego wymiana w Kryptokantor? Bezpieczny, szyfrowany portfel kryptowalut do przechowywania kryptowalut umożliwia Ci transakcje wymiany walut. Nasz kantor kryptowalut umożliwia Ci zakup bitcoinów , ETH, MATIC, XVS, ARI10 i USDT przez zaszyfrowane połączenie z serwerem. Portfel bitcoin jest szyfrowany z użyciem protokołu SSL, dzięki czemu bezpieczeństwo zakupu i sprzedaży bitcoin jest takie, jak w przypadku konta w banku. Twój portfel jest tak bezpieczny, jak Twój rachunek bankowy. Dzięki temu wszystkie Twoje transakcje w sieci bitcoina są całkowicie bezpieczne.

 Jak kupić bitcoin przez internet?

Jak zacząć inwestować z pomocą kryptowalut, takich jak bitcoin? Jak mogę kupić bitcoiny przez internet? Nasz kantor kryptowalutowy sprawia, że zakup bitcoina online staje się prosty. Tutaj bez problemu wymienisz złotówki na bitcoiny. Jak kupić i sprzedać kryptowaluty online w Kryptokantor?

1. Określ, ile chcesz kupić.

Proces wymiany zacznij w pierwszej kolejności od ustalenia kwoty, jaką chcesz zainwestować. Wykorzystaj dostępny na naszej stronie internetowy przelicznik PLN na BTC, ETH, MATIC, XVS, ARI10  lub USDT, aby poznać aktualny kurs bitcoina i pozostałych kryptowalut. Dowiedz się, ile zyskasz na dokonaniu transakcji w Kryptokantor. Zakupione bitcoiny ,ETH czy też USDT wymieniasz kiedy chcesz – te środki są do Twojej dyspozycji w każdej chwili.

2. Przelej potrzebne środki w PLN.

Po szybkiej weryfikacji przez kod SMS wysłany na Twój numer telefonu dokonaj przelewu internetowego z wykorzystaniem odpowiedniej metody płatności. Wszystkie transakcje płatnicze są szyfrowane SSL. Na tym etapie potrzebne będą takie dane, jak:

  • adres e-mail,
  • adres portfela bitcoin, ETH, MATIC, XVS , ARI10 lub USDT  (tu trafią zakupione środki),
  • kod BLIK z Twojego banku jako jedna z metod płatności.

3. Otrzymujesz środki na Twój rachunek kryptowalutowy.

Twoje środki w BTC , ETH, MATIC, XVS lub USDT są już w Twoim portfelu kryptowalut. Teraz możesz zarządzać zakupionymi środkami i do woli kupować i sprzedawać bitcoiny i inne kryptowaluty .

 Szybki zakup BTC, ETH, MATIC, XVS, ARI10  i USDT 

Chcesz kupić bitcoiny, ETH lub USDT  >  Wykorzystał usługę kupna i kup bitcoina lub inne kryptowaluty. Nasz internetowy kantor bitcoin umożliwia usługę kupna bitcoina, ETH, MATIC, XVS, ARI10 lub USDT  nawet do 10 000 złotych.

  • Transakcje  do 10 000 złotych to jednorazowa weryfikacja tożsamości .

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Kontakt

Siedziba Spółki oraz Kantor Stacjonarny

40-833 Katowice ul. W. Sławka 30/37 

KANTOR STACJONARNY
1. Tychy, Al. Bielska 107 (przy Auchan) 

 

Zadzwoń do nas