Mobilny kantor kryptowalut Śląsk

Pierwszy mobilny kantor na Śląsku

Przy kwocie transakcji powyżej 10 tysięcy złotych, w promieniu do 30 km od Katowic, możemy dojechać pod wskazany przez Klienta adres.

Kantor kryptowalut z dojazdem do Klienta

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z mobilnego kryptokantoru. Działamy na terenie Śląska. Przy transakcjach powyżej 10 tysięcy złotych dojeżdżamy do klienta bezpłatnie w promieniu 30 km od Katowic. Stacjonarnie działamy w Zabrzu przy ul. Plutonowego  Ryszarda Szkubacza 1, przy Centrum Handlowym M1 – od godziny 12.00 do 20.00 od poniedziałku do soboty.

Jeśli masz małą wiedzę w zakresie Bitcoina, ETH,  USDT, BNB czy ARI10  nie przejmuj się. Pomagamy w założeniu portfela, wyjaśniamy wątpliwe kwestie techniczne. Nie udzielamy porad inwestycyjnych. Jesteś zainteresowany kupnem lub sprzedażą BTC, ETH, USDT, BNB   lub ARI10 ? Zadzwoń do nas – 609 673 382. Umówimy nasz przyjazd.

Cryptoterminal

Kantor mobilny czy stacjonarny w Zabrzu?

Stacjonarny kantor wymiany kryptowalut, kantor online czy wymiana kryptowalut w Twoim domu lub biurze? Bitcoiny, Ethereum czy Tether, , BNB lub ARI10 możesz nabyć zarówno w kantorach stacjonarnych i mobilnych na terenie całej Polski, jak i przez portfel online. Każda z tych opcji przynosi konkretne korzyści – która będzie najlepsza dla Ciebie?

Kantor stacjonarny to rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli chcesz sprzedać kryptowaluty bez konieczności podawania danych osobowych. Zakup kryptowalut w stacjonarnym kantorze przypomina tradycyjną wymianę walut. Możesz bez zbędnych formalności wymienić gotówkę na bitcoiny, a wymieniona w ten sposób waluta cyfrowa znajdzie się na Twoim portfelu kryptowalutowym – elektronicznym czy fizycznym.

 

Sprawdź kantor wymiany kryptowalut z dojazdem do domu – Katowice

A co, jeśli najbliższy kantor stacjonarny jest w niedogodnej dla Ciebie lokalizacji? W takiej sytuacji masz do wyboru kantor online lub kantor z dojazdem do Klienta. Punkt wymiany wirtualnych walut Kryptokantor to nie tylko wymiana w kantorze stacjonarnym, ale też możliwość kupna kryptowaluty z dojazdem na terenie Katowic i nie tylko.

Odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów, dlatego oferujemy dojazd pod wskazany adres w promieniu 30 kilometrów od Katowic przy transakcjach powyżej 10 tysięcy złotych.

 

Kupuj i sprzedawaj kryptowaluty bez wychodzenia z domu!

Mobilny kantor bitcoin czy innych kryptowalut pozwala Ci kupić oraz sprzedać bitcoina ze swojego domu. Możesz kupować i sprzedawać środki w sieci bitcoin bez konieczności wychodzenia z domu. Wykorzystaj wszystkie zalety wymiany w kantorze stacjonarnym bez wizyty w kantorze. Masz pytania?

Zadzwoń do nas na numer telefonu 609 673 382 i umów się z nami na spotkanie.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Kontakt

Siedziba Spółki oraz Kantor Stacjonarny

40-833 Katowice ul. W. Sławka 30/37 

KANTOR STACJONARNY
1. Tychy, Al. Bielska 107 (przy Auchan) 

 

Zadzwoń do nas